Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu nerandate atsakymo į jūsų klausimą čia skambinkite tel.: 8 343 24 139

Užsakovas turi gauti prisijungimo sąlygas, statinio prijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Dėl prisijungimo sąlygų išdavimo Užsakovas turi kreiptis į UAB „Kalvarijos komunalininkas” vandens ūkio meistrą tel. Nr. 8 685 14995.

* Gavęs prisijungimo sąlygas, statytojas turi užsisakyti projektą atestuotoje projektavimo įmonėje.

* Atvykti į UAB „Kalvarijos komunalininkas“ sudaryti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartį.

* Su naujuoju būsto (buto ar individualaus namo, jo dalies) savininku ar nuomininku geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis sudaroma, kai buvęs savininkas (nuomininkas) atsiskaito už suteiktas paslaugas, nutraukia sutartį ir su naujuoju savininku raštu suderina, iki kokių vandens skaitiklio rodmenų atsiskaitė.

* Paslaugų teikimo sutartys sudaromos tik su vienu asmeniu. Bendrasavininkų ar nuomininkų atveju sutartis sudaroma su tuo asmeniu, kuris kreipiasi pirmasis. Asmenys turi tarpusavyje susitarti, kuris iš jų sudarys paslaugų sutartį.

* Iškilus klausimams dėl sutarčių sudarymo skambinti tel. 8 343 24262.

Atvykti į UAB „Kalvarijos komunalininkas“ ir pateikti prašymą dėl skolos mokėjimo dalimis.
Skaitiklio rodmenis deklaruojami atsiskaitymo lapelyje įrašant skaitiklio rodmenis skiltyje „Iki“ jeigu mokate įmonės kasoje. Mokant bankiniu pavedimu skaitiklio rodmenis įrašykite į skiltį „Mokėjimo paskirtis“.

NERANDATE ATSAKYMO Į NORIMĄ KLAUSIMĄ? PARAŠYKITE MUMS.

[recaptcha]